Naše nabídka cvičení

Cíleně zaměřená cvičení působí na hybný systém i psychiku.

zdravotní cvičení - uvolňují klouby, protahují zkrácené a aktivují ochablé svaly. Je to důležitý prostředek k ovlivňování artrotických a osteoporotických změn. Cvičení se zpočátku může zdát málo dynamické, ale brzy, při důsledném provádění, poznáte jeho účinnost. Cvičení ve vodorovné poloze nezatěžuje klouby, páteř, ani např. zborcenou klenbu chodidel. Cviky jsou obměňovány a přizpůsobeny věku a schopnostem cvičenců.

kruháč, aerobik, pilates a bodystyling -  cvičení vytrvalostního charakteru, která zlepšují výkonnost životně důležitých orgánů.

jóga - protahuje tělo a uvolňuje mysl, vede k uzdravování celé vaší bytosti -  vašeho těla i vnitřního JÁ.

Kurz kila dolů - řízená meditace, která propojí tělo a mysl a povede vás k vytouženému cíli.

Dlouhodobé zkušenosti potvrzují, že dobře volený pohybový program může velmi pozitivně ovlivňovat organismus, který se i při zjištěném zdravotním postižení dokáže vyrovnat se zatížením běžného života. Každý si tak může udržovat soběstačnost až do vyššího věku. Dochází k vyladění psychické i fyzické stránky člověka.
Dalším významným přínosem cvičení ve skupinkách je potkávání starých známých a poznávání nových přátel, které svým optimismem, vitalitou a chutí do života inspirují jeden druhého k aktivnějšímu životu.
Páteř a klouby občas každého bolí, ale díky cvičení se vám podaří udržet jejich funkčnost, zlepšíte držení těla a postupně snížíte hmotnost. Cvičení pomáhá dávat dnům určitý řád a zlepšuje zdravotní stav a pohyblivost. Významně ovlivňuje psychiku, zvyšuje sebevědomí, učí soustředit se na sebe a radovat se ze života. To už není náhoda, ale prostý fakt a osobní zkušenost.  

Klikněte na odkaz a přečtěte si více informací o nabízených lekcích